HOMIES [hou-mees]

Homie je anglický slangový termín pochádzajúci z konca 19. storočia a vychádza zo slova homeboy, čiže krajan. Krajan je váš priateľ z domova. Pozná všetky ulice a zákutia mesta lepšie ako svoju dlaň. Cieľom Homies je vystúpiť zo záplavy šedých, modrých a červených realitných kancelárií na trhu. Strohé názvy, striktne korporátne farby a naškrobení makléri sú out. Homies predáva teplo domova. Za Homies je cítiť človečinu.
Ing. Mária Ševčíková

Ing. Mária Ševčíková

Rada pracujem s ľuďmi a pre ľudí, s ktorými si rozumiem a cítim sa príjemne. Vďaka dlhoročnej praxe v bankovom, obchodnom a realitnom sektore je pre mňa motiváciou individuálny prístup a spokojný klient, ktorého zastupujem a sprevádzam celým procesom realizácie obchodného prípadu. Garantujem Vám poskytnúť služby s cieľom vyriešiť Vašu dôležitú životnú otázku či už pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.
Ak chcete poradcu pri správnom rozhodovaní a plnení snov o bývaní, teším sa na stretnutie s Vami.
0911 755 433
sevcikova@homies.sk

Ing. Janka Vravková

Ing. Janka Vravková

Už roky sa špecializujem na realitný trh v Nitrianskom kraji. Vďaka mojim bohatým skúsenostiam a rozhľadu v oblasti realít Vám rada poradím v dôležitých rozhodnutiach ohľadom Vášho bývania a investícií. Osobný a profesionálny prístup ku každému klientovi a dosiahnutie spokojnosti všetkých zúčastnených strán s priateľským podaním rúk pri úspešnom obchode je mojim cieľom. Verím, že takýto prístup k realitám je to, čo ma odlišuje od iných poradcov.
Ak sa Vám takáto forma spolupráce páči, neváhajte ma kontaktovať a rada sa s Vami stretnem.
Telefón: +421905350039
E-mail: vravkova@homies.sk

Tomáš Ižold

Tomáš Ižold

Som skúseným odborníkom s prehľadom v oblasti realít a realizácie finančných zámerov a rád Vám poradím v dôležitých rozhodnutiach ohľadom Vášho bývania. Zameriavam sa na nehnuteľnosti v okolí Levíc a priľahlých oblastí (Vráble, Zl.Moravce)
Budem sa tešiť na všetky druhy spolupráce a rád sa s Vami stretnem.
Telefón: +421903858478
E-mail: izold@homies.sk

Realitný softvér backOFFICE®